1-3-2018 Nieuwsbrief 12

01-03-2018
"Onze nieuwsbrief verschijnt in principe 2 keer per maand. De nieuwsbrief voorziet in inhoudelijke en praktische informatie over de afgelopen en komende periode."
 
 
 
 
 
01-03-2018;  Nieuwsbrief 12
 
Inhoud van de Nieuwsbrief.
Algemene informatie
Terugblik carnaval
Voorleeswedstrijd
Nationale pannenkoekdag
Jenaplanstudiebijeenkomst
Thema avond 22 maart
Verjaardagen in maart
Agenda
Leef! Invulling Prodasstudiedag
 
Algemene informatie
 
De carnavalsvakantie lijkt al weer even geleden. Toch blikken we in deze Nieuwsbrief nog even terug op onze geslaagde carnavalsviering.
 
Ook kijken we terug op de voorleeswedstrijd waarin Ize zich als een ware voorleeskampioen heeft gepresenteerd.
 
Tot slot vindt u in deze Nieuwsbrief informatie over activiteiten die de komende weken op de planning staan.
 
We wensen iedereen veel leesplezier.
 
Team De Ratelaar
 
Terugblik carnavalsviering
 
Wat hebben we een geslaagde carnavalsviering achter de rug. Een aantal kinderen kwamen deze dag onherkenbaar naar school en alle kinderen hebben zichtbaar genoten.
 
Het programma was ook dit jaar in elkaar gezet door de leerlingenraad. Een groot compliment voor deze kinderen die samen met Prins Lamek en Prinses Esmé ervoor gezorgd hebben dat we kunnen terugkijken op een geweldig feest!
 
 Voorleeswedstrijd met Ize van Maasbommel uit groep 8
 
 Woensdag 21 februari was het eindelijk zo ver. Na de voorronde op onze school mocht Ize van Maasbommel onze school vertegenwoordigen in het cultuur centrum tijdens de voorleeswedstrijd voor onze regio.
 
En wat deed Ize het goed. Ze zat als een echte voorleeskampioen in de voorleesstoel en betoverde ons met haar mooie verhaal.
 
Helaas is Ize niet de kampioen van onze regio geworden maar ze blijft zeker de voorleeskampioen van de Ratelaar!
 
Ize, we zijn trots op jou! Top gedaan!
 
Nationale pannenkoekdag op 16 maart
 
Op Nationale Pannenkoekdag bakken basisschoolleerlingen in het hele land massaal pannenkoeken voor ouderen in de buurt. Wij vinden dit een mooie en goede actie om samen op te pakken met het Wilhelminahuis. De begeleidsters waren direct enthousiast toen we vroegen of ze dit samen met ons willen doen. Op dit moment zijn we volop bezig met de voorbereidingen voor deze dag. In de volgende nieuwsbrief ontvangt u hierover meer informatie. Nieuwsgierig wat het precies inhoudt? Kijk dan gerust eens op
www.pannenkoekdag.nl
 
Terugkoppeling Jenaplanstudiebijeenkomst op 28 februari jl
 
Op woensdagmiddag 28 februari hebben we samen weer hard gewerkt tijdens een studiemiddag met betrekking tot onze Jenaplan opleiding. Het einde komt in zicht, we hebben allemaal ons eerste onderdeel met een mooie beoordeling afgerond. Nu zijn we volop bezig met onze meesterstukken. Een hele kluif maar samen zetten we er nog even de schouders onder om eind mei, voordat Susanne met verlof gaat,  ons Jenaplan diploma in ontvangst te kunnen nemen.
 
Thema avond voor ouders op donderdag 22 maart
 
Op donderdagavond 22 maart staat er een thema avond gepland. Omdat we op 6 februari jl een extra informatie avond gehouden hebben komt deze te vervallen. Mogelijk plannen we op een later tijdstip een nieuwe avond in. We willen u vragen om dit aan te passen op uw kalender thuis.
 
 

 
 
   
Verjaardagen in maart
 
Onderbouw
 
-
Middenbouw
 
Bas wordt op 18 maart 9 jaar
 
Bovenbouw
 
Esmé wordt op 5 maart 11 jaar
Lois wordt op 22 maart 12 jaar
 
 
 
Agenda
 
1 maart Nieuwsbrief 12
7 maart Ouderverenigingsvergadering om 20.00 uur
8 maart Koffiekring
9 maart Portret mee naar huis
12 maart Aanmeldingsweek IVOD digitaal voor ouders van groep 8
13 maart Oudergesprekken
14 maart Prodas studiedag. Alle kinderen zijn vrij!
15 maart Oudergesprekken
15 maart Nieuwsbrief 13
 
Mocht u nog vragen of opmerkingen hebben, dan hoor ik het heel graag!
 
Hartelijke groet, ook namens het team,
 
Marianne van de Mortel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zoeken